Opleidingsinformatie
AD Sociaal Werk
Help kwetsbare mensen bij het vinden van de juiste zorg. En vervul een belangrijke rol in het actief betrekken van cliënten in hun zorgtraject.
Met je cliënt verzin je creatieve oplossingen voor optimale ondersteuning. Het sleutelwoord is participatie, eigen regie en inschakelen van vrijwilligers en het netwerk rondom iemand met een hulpvraag. In de Associate degree Sociaal Werk leer je in 2 jaar hoe je dit coördineert en hoe je contact legt met mantelzorgers, organisaties en vrijwilligers. Je werkt minimaal 16 uur per week bij één van de zorginstellingen van de Care Academy Veluwe. Daarnaast ga je één dag per week naar school.
Deeltijd Associate degree
Leerweg en niveau
2 jaar
Duur
Zwolle
Locatie
Klik op de onderstaande knop om naar de opleidingspagina van Windesheim te gaan. Via deze pagina kun je je ook aanmelden voor de studie.